Kursy dla dorosłych MINI GROUPS

Kurs rozwija wszystkie cztery podstawowe umiejętności językowe: pisanie, czytanie, rozumienie ze słuchu oraz mówienie. Pracę z dorosłymi opieramy na podręcznikach stworzonych dla dorosłych i dopasowanych do ich potrzeb. Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z językiem, jak i dla tych, które chcą kontynuować naukę. Oferujemy kursy języka  na wszystkich poziomach zaawansowania: od początkującego (A1) do zaawansowanego (C2). Zależy nam, aby nasi słuchacze rozwijali swoje umiejętności w grupie kursowej najbardziej dopasowanej do ich umiejętności, dlatego przed rozpoczęciem kursu zapraszamy na bezpłatny test poziomujący.

Pakiet SINGLE

26 zł/60 min.

9 rat x 93 zł/m-c

}

liczba zajęć lekcyjnych  60 minut  w semestrze: 30

częstotliwość zajęć : 1 w tygodniu

liczba osób w grupie: 4-5

możliwość zmiany terminu lekcji raz w miesiącu bez straty zajęć

opłata płatna: jednorazowo za semestr lub płatna w nieoprocentowanych ratach

i

okres obowiązywania umowy: 2 semestry

język: angielski

DIRECT METHOD

Pakiet DOUBLE

28 zł/60 min.

9 rat x 174 zł/m-c

}

liczba zajęć lekcyjnych  60 minut  w semestrze: 60

częstotliwość zajęć : 2 w tygodniu

liczba osób w grupie: 4-5

możliwość zmiany terminu lekcji raz w miesiącu bez straty zajęć

opłata płatna: jednorazowo za semestr lub płatna w nieoprocentowanych ratach

i

okres obowiązywania umowy: 2 semestry

język: angielski

DIRECT METHOD

Uwaga: *podane opłaty dotyczą kursów języka angielskiego

Regulamin OWU (pdf)

Zajęcia odbywają się w godzinach 08:30 – 21:00  w układzie 1 razy w tygodniu dla pakietu SINGLE od poniedziałki do czwartku lub 2 razy w tygodniu dla pakietu DOUBLE w poniedziałek i środę lub wtorek i czwartek.

Skontaktuj się z nami, napisz e-mail, zadzwoń lub skorzystaj z formularza Zapisz się online. Chcesz poznać nas lepiej? Zapraszamy Cię na bezpłatny rozgrzewkowy kurs języka. Jesteśmy pewni, że nas polubisz!

Najczęściej zadawane pytania

Co, jeśli muszę zrezygnować z kursu?

Czasem wbrew dobrej woli okazuje się, że jednak nie dasz rady znaleźć czasu na naukę języka obcego. Jeśli zrezygnujesz przed rozpoczęciem kursu, zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Jeśli zrezygnujesz później, w trakcie trwania kursu, zwrócimy Ci kwotę 70 (słownie: siedemdziesiąt)
% wniesionej opłaty za kurs pomniejszonej proporcjonalnie o opłatę za liczbę zajęć dydaktycznych, które zostały zrealizowane do dnia rozwiązania Umowy. Pomniejszenie opłaty o 20 (słownie: dwadzieścia) % stanowi zwrot wydatków jakie poczyniła Szkoła w celu należytego wykonania zlecenia. Nie musisz podawać nam powodu rezygnacji, ale pamiętaj, że wypowiedzenie powinno mieć formę pisemną (e-mail lub pismo wysłane pocztą lub złożone w sekretariacie Szkoły).

Czy trzeba podpisywać umowę ze szkołą?

Tak w przypadku kursów regularnych. Każdy podejmujący naukę w naszej Szkole zobowiązany jest podpisać z nami umowę. W umowie zawarte są warunki współpracy, z którymi każdy uczeń powinien się zapoznać. Natomiast w przypadku wykupienia pakietów zajęć nie wymagamy podpisania umowy.

Formy płatności

Akceptujemy płatności gotówką oraz przelewem (nr konta podany w umowie).

Czy szkoła wystawia faktury?

Tak, wystawiamy faktury uczestnikom mającym dofinansowanie z miejsca pracy oraz każdemu, kto potrzebuje faktury.

Czy istnieje możliwość zmiany lektora?

Tak.

Czy szkoła wystawia certyfikaty ukończenia kursu języka obcego?

Tak. Na prośbę kursantów wystawiamy certyfikaty poświadczające uczestnictwo w kursie języka obcego oraz potwierdzający przyrost kompetencji językowych.