Kursy dla młodzieży MINI GROUPS

aKurs dla młodzieży, który rozwija wszystkie cztery podstawowe umiejętności językowe: pisanie, czytanie, rozumienie ze słuchu oraz mówienie. Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z językiem, jak i dla tych, które chcą kontynuować naukę. Oferujemy kursy języka na wszystkich poziomach zaawansowania: od początkującego (A1) do zaawansowanego (C2). Zależy nam, aby nasi słuchacze rozwijali swoje umiejętności w grupie kursowej najbardziej dopasowanej do ich umiejętności, dlatego zapraszamy na bezpłatny test poziomujący.

Pakiet SINGLE

169 PLN

miesiąc

}

liczba zajęć lekcyjnych w semestrze: 16

liczba zajęć 90 minut.: 1 w tygodniu

liczba osób w grupie: 3 – 6

opłata płatna: jednorazowo za semestr lub płatna w nieoprocentowanych ratach

i

okres obowiązywania umowy: 1 semestr lub 2 semestry

język: angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski

DIRECT METHOD

Pakiet DOUBLE

338 PLN

miesiąc

}

liczba zajęć lekcyjnych w semestrze: 32

liczba zajęć 90 minut: 2 w tygodniu

liczba osób w grupie: 3 – 6

opłata płatna: jednorazowo za semestr lub płatna w nieoprocentowanych ratach

i

okres obowiązywania umowy: 1 semestr lub 2 semestry

język: angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski

DIRECT METHOD

Uwaga: *podane opłaty dotyczą kursów języka angielskiego

Regulamin OWU (pdf)

JUST CHAT – zajęcia przeznaczone są dla dzieci w przedziale wiekowym 13 – 14 lat.  Na tym etapie edukacji młodzież rozpoczyna przygodę z językiem angielskim w formie metody bezpośredniej oraz komunikacyjnej. Metoda ta charakteryzuje się wysoką skutecznością i dziecko szybko osiągnie sukces w nauce. Dzięki wykorzystaniu technik komunikacji bezpośredniej skutecznie uczymy umiejętności komunikacji w języku obcym. Zajęcia prowadzone są prawie wyłącznie w języku obcym wykształcając tym samym swobodę komunikowania – ok. 80 % czasu zajęć ma formę kontrolowanego dialogu, w którym lektor zadaje pytania w oparciu o wprowadzone wcześniej słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne. W ten sposób nowy materiał jest ćwiczony zarówno w praktyce jak i w odpowiednim kontekście.

 

JUST WRITE – to grupa przeznaczona dla dziecka kiedy ma już 15 – 16 lat. Kolejny etap podróży językowej w naszej szkole zakłada rozwijanie słownictwa naturalnego i praktycznego (również z perspektywy nastolatka) poprzez naukę słownictwa i gramatyki przy odpowiednio budowanym kontekście. Po wprowadzeniu nowego materiału przystępujemy do utrwalania go poprzez rozmowę – lektor zadaje pytania używając poznanego słownictwa. Wykorzystywane na tym etapie nauki metody i techniki wzbudzają odruch myślenia w języku obcym. Słuchacz poznaje więc słownictwo oraz gramatykę cały czas rozmawiając z lektorem . Lektor uczy nowego słownictwa lub zagadnienia gramatycznego, a potem zadaje pytania z użyciem tych słów i gramatyki tak, aby cały nowy materiał był ćwiczony w różnych kontekstach.

 

JUST US – grupa przeznaczona dla dzieci w wieku 17 – 18 lat. Na ostatniej prostej naszej wspólnej drogi pracujemy nad swobodnym komunikowaniem się w naturalnie szybkim tempie, bez namysłu i w sposób bardzo mechaniczny. Język, którego używamy jest współczesny, naturalny oparty na całych wyrażeniach, kolokacjach i słownictwie osadzonym w kontekście. Zakres gramatyczny oraz semantyczny poszerzamy systematycznie poprzez ćwiczenia pisemne, ale przede wszystkim w formie dialogu. Na ostatnim etapie pracujemy nad wymową, swobodą w komunikowaniu się. Wszystko po to, aby być gotowym na kolejny etap przygody z językiem obcym.

 

Zajęcia odbywają się 1 lub  2 razy w tygodniu po 90 minut (bez przerw) w układzie dla pakietu SINGLE od poniedziałki do czwartku i dla pakietu DOUBLE w  poniedziałek i środę lub wtorek i czwartek w godzinach 08:00 – 21:00. Najpopularniejsze godziny zajęć: 16:00 – 17:30, 17:45 – 19:15 lub 19:30 – 21:00.

 

Oferujemy również indywidualne kursy dla młodzieży prowadzone na takich samych zasadach, jak kursy dla dorosłych ONE2ONE lub ONLINE. Pozwalają na samodzielne decydowanie o terminach, częstotliwości zajęć i programie kursu językowego. Metodyk we współpracy z kursantem tworzy dla niego indywidualny program kursu językowego, nakreśla ścieżkę rozwoju i monitoruje postępy. Oferujemy kursy języka  na wszystkich poziomach zaawansowania: od początkującego (A1) do zaawansowanego (C2). Przed rozpoczęciem kursu zapraszamy na bezpłatny test poziomujący.

 

Skontaktuj się z nami, napisz e-mail, zadzwoń lub skorzystaj z formularza Zapisz się online. Chcesz poznać nas lepiej? Zapraszamy Cię na bezpłatny rozgrzewkowy kurs języka. Jesteśmy pewni, że nas polubisz!

 

Najczęściej zadawane pytania

Co, jeśli muszę zrezygnować z kursu?

Czasem wbrew dobrej woli okazuje się, że jednak nie dasz rady znaleźć czasu na naukę języka obcego. Jeśli zrezygnujesz przed rozpoczęciem kursu, zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Jeśli zrezygnujesz później, w trakcie trwania kursu, zwrócimy Ci kwotę 70 (słownie: siedemdziesiąt)
% wniesionej opłaty za kurs pomniejszonej proporcjonalnie o opłatę za liczbę zajęć dydaktycznych, które zostały zrealizowane do dnia rozwiązania Umowy. Pomniejszenie opłaty o 20 (słownie: dwadzieścia) % stanowi zwrot wydatków jakie poczyniła Szkoła w celu należytego wykonania zlecenia. Nie musisz podawać nam powodu rezygnacji, ale pamiętaj, że wypowiedzenie powinno mieć formę pisemną (e-mail lub pismo wysłane pocztą lub złożone w sekretariacie Szkoły).

Czy trzeba podpisywać umowę ze szkołą?

Tak w przypadku kursów regularnych. Każdy podejmujący naukę w naszej Szkole zobowiązany jest podpisać z nami umowę. W umowie zawarte są warunki współpracy, z którymi każdy uczeń powinien się zapoznać. Natomiast w przypadku wykupienia pakietów zajęć nie wymagamy podpisania umowy.

Formy płatności

Akceptujemy płatności gotówką oraz przelewem (nr konta podany w umowie).

Czy szkoła wystawia faktury?

Tak, wystawiamy faktury uczestnikom mającym dofinansowanie z miejsca pracy oraz każdemu, kto potrzebuje faktury.

Czy istnieje możliwość zmiany lektora?

Tak.

Czy szkoła wystawia certyfikaty ukończenia kursu języka obcego?

Tak. Na prośbę kursantów wystawiamy certyfikaty poświadczające uczestnictwo w kursie języka obcego oraz potwierdzający przyrost kompetencji językowych.