Nasze kursy

Przygotowaliśmy ofertę kursów na różnych poziomach znajomości języka i i w różnych przedziałach wiekowych – zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą w niej coś dla siebie. Oferujemy kursy języka na wszystkich poziomach: od początkującego (A1) do zaawansowanego (C2). Każdego słuchacza przypisujemy do grupy, w której będzie mógł uczyć się najefektywniej, czyli o umiejętnościach jak najbardziej zbliżonych do jego własnych.

W naszej szkole w ramach kursów dla dorosłych uczestnicy zajęć spotykają się z językiem obcym w małych, kameralnych, grupach 3, 4-5 lub 6-9 osobowych.

. Dla słuchaczy, którzy wybiorą kursy ONE2ONE lub ONETWO, ustalamy indywidualne pory zajęć, elastycznie dostosowując się do ich możliwości, umiejętności rozumienia ze słuchu oraz mówienia. Pracę z dorosłymi opieramy na podręcznikach, których treść i forma dostosowane są do ich potrzeb.

W przypadku kursów dla dzieci długość trwania zajęć idealnie została przez nas dobrana do potrzeb oraz możliwości dzieci. Oprócz uczestnictwa w zajęciach kursowych dla naszych najmłodszych słuchaczy przygotowaliśmy ofertę dodatkowych sobotnich zajęć językowo-warsztatowych.

Dajemy zarówno dorosłym, jak i młodym słuchaczom tę samą gwarancję skuteczności: jeśli nie osiągną zakładanego wyniku w nauce języka, w HOUSE OF EDU mogą powtórzyć dany kurs w kolejnym semestrze bez opłat.

Szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas kursów można uzyskać kontaktując się z naszym sekretariatem poprzez e-mail biuro@houseofedu.pl lub przez formularz kontaktowy.

Chcesz poznać nas lepiej? Zapraszamy Cię na bezpłatny rozgrzewkowy kurs języka. Jesteśmy pewni, że nas polubisz!

Kursy House of Edu: