Nasz zespół

Nasi lektorzy pochodzą z różnych stron Polski i świata, zdobywali kompetencje na różnych uczelniach, mają różne zainteresowania i różne preferencje metodyczne, ale wszystkich ich łączy zaangażowane podejście do pracy, profesjonalizm i pasja.

Sandra

Lektor języka angielskiego

studiowała filologię angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza i Uniwersytecie Warszawskim. Jest także absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej. Przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęła w warszawskich przedszkolach i szkołach podstawowych. W naszej szkole pracuje przede wszystkim ze słuchaczami dorosłymi i młodzieżą. Prowadzi kursy indywidualne i grupowe, w tym przygotowujące również do certyfikatów językowych. Jej pasą jest czytanie i nieustanne szlifowanie amerykańskiego akcentu oraz teorie literaturoznawcze. Na zajęcia zawsze wchodzi z uśmiechem i stosem książek 🙂

Michał

Lektor języka angielskiego

Jest absolwent Filologii Angielskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku i studiów podyplomowych z Tłumaczeń Środowiskowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W naszej szkole prowadzi zajęcia ze młodzieżą i dorosłymi na różnym poziomie zaawansowania. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć przygotowujących do certyfikatów językowych. Zajęcia prowadzone przez Michała cechuje dynamika oraz urozmaicanie poprzez wykorzystanie narzędzi multimedialnych. Zainteresowania kulturą brytyjską rozwijał podczas licznych wizyt na Wyspach Brytyjskich. Jego pasją jest aktywny wypoczynek na rowerze.

Agnieszka

Lektor języka angielskiego

Pochodzi ze Śląska, gdzie na Uniwersytecie Śląskim ukończyła filologię angielską. Najważniejszy jest dla niej dobry kontakt ze słuchaczami i satysfakcja z ich postępów bez względu na wiek czy poziom zaawansowania. W trakcie zajęć szczególny nacisk kładzie na umiejętność komunikowania się. Uwielbia muzykę i gotowanie.

Sylwia

Lektor języka niemieckiego

Jest absolwentką filologii germańskiej z angielską. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych na różnym poziomach zaawansowania. Szczególnie jest jej bliska praca z dziećmi i młodzieżą ponieważ uczy różnych sposobów budowania relacji, które sprawdzają się również w pracy z dorosłymi. Lubi podróże zarówno te bliskie jak i bardzo dalekie.

Poznaj House of Edu