Nasz zespół

Nasi lektorzy pochodzą z różnych stron Polski i świata, zdobywali kompetencje na różnych uczelniach, mają różne zainteresowania i różne preferencje metodyczne, ale wszystkich ich łączy zaangażowane podejście do pracy, profesjonalizm i pasja.
Julia Brzózka

JULIA BRZÓZKA

Jest studentką filologii romańskiej na UAM i pasjonatką francuskiej kultury i art de vivre. Pochodzi z Mazowsza, w Poznaniu mieszka od czterech lat, ponadto od swojej pierwszej podróży do Francji czuje się także związana z Paryżem, gdzie przez rok mieszkała. Lubi teatr i podróże po Europie. W zajęciach fascynuje ją to, jak wiele możemy się od siebie wzajemnie dowiedzieć na najróżniejsze tematy, ucząc się myśleć i mówić w obcym języku. 

Julio Vilar

JULIO VILAR

Brazilian by birth, New Yorker by heart living a new chapter now in Poland. I’m passionate about teaching, it’s a great feeling seeing the student progress. Having learned English since I was a little boy, and living in New York for over 13 years I bring a unique perspective to conversation in English.

Kinga Judek

KINGA JUDEK

Kinga Judek – nasza Lektorka języka angielskiego- chodzący wulkan energii! ‼️‼️‼️ Entuzjazm, zaangażowanie i energię, jaką ma w sobie ta Dziewczyna można by butelkować i sprzedawać… W takim towarzystwie każda lekcja musi się udać! 

Studentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pasjonatka nauki języków obcych oraz teorii językoznawczych, z szczególnym uwzględnieniem wielojęzyczności i zmian językowych. Oprócz kultury amerykańskiej i brytyjskiej, interesuje się również innymi językami germańskimi oraz romańskimi. Uwielbia niezależne kino europejskie.

Sandra Marciniak

SANDRA MARCINIAK

Lektorka języka angielskiego z dziesięcioletnim doświadczeniem, metodyczka i właścicielka House of Edu. Studiowała na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła też szkołę muzyczną I st. w klasie gitary klasycznej.

Nieustannie się szkoli biorąc udział w warsztatach, webinariach, szkoleniach i kongresach metodycznych.

Nauczanie i język angielski to jej dwie największe pasje. Ponadto lubi gotować i czytać 
House of Edu jest spełnieniem jej marzeń, drugim domem, w którym realizuje swoją wizję szkoły, jako miejsca pełnego kreatywnych ludzi, uśmiechu, atmosfery rozwoju, i … zapachu kawy.

Justyna Wieloch

JUSTYNA WIELOCH

Justyna jest studentką III roku Filologii Angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od dziecka zafascynowana jest językiem angielskim. Jako lektor jest wymagająca, gdyż wierzy, że ciężka praca idzie w parze z sukcesem. Warsztat Justyny charakteryzuje przepiękny brytyjski akcent oraz sumienne przygotowywanie się do zajęć, które są nieoczywiste, angażujące i bardzo efektywne! Wielu się już o tym przekonało.

Tibor Nowak

TIBOR NOWAK

Z wykształcenia nauczyciel języka francuskiego. Przygodę z językiem francuskim rozpocząłem już w szkole podstawowej. Zawodowo- handlowiec – rynek francuski i rynki francuskojęzyczne. Posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym i w grupie oraz w pracy pedagogicznej z dziećmi i młodzieżą. Lubi uczyć się i nauczać języków obcych. Ma w doświadczeniu pobyty we Francji, Belgii, Luksemburgu, Szwajcarii oraz w Maroku. Z zamiłowania jest podróżnikiem odwiedza kraje bałkańskie, kraje francuskojęzyczne oraz Afryka. Jest osobą bardzo komunikatywną, otwartą i o bardzo pozytywnym nastawieniu.

Natalia Kaźmierczak

NATALIA KAŹMIERCZAK

Posiada certyfikat CAE (Certificate of Advanced English), który poświadcza znajomości języka angielskiego na poziomie studenta studiów licencjackich. Aktualnie jest na 3 roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Kontakt z angielskim ma już od wczesnego dzieciństwa. Nieustannie poszerza swoją wiedzę o nowe słownictwo zarówno w świecie medycznym, jak i poza nim. W naszej szkole przeprowadza kursy grupowe z dziećmi. Stara się, by lekcje były pełne dynamiki, a atmosfera panująca na zajęciach rysowała uśmiech na twarzach uczniów. Interesuje się montażem filmów oraz cukiernictwem, a wolny czas przeznacza na uprawianie sportu. Ciepła, uśmiechnięta i bardzo rzeczowa, zawsze można liczyć na Jej profesjonalne podejście i dbałość o każdy szczegół. Słowem… wschodząca Gwiazda!

Memory Herman

MEMORY HERMAN

“I am a passionate & dedicated English Language teacher from Windhoek Namibia. I have been teaching English in Poznan for over a year now.

Approaching language teaching with patients, creativity & repetition gives my students the confidence to make mistakes in the processes of learning; the reward comes when they are able to self-correct, and ultimately articulate their thoughts in a foreign language with accuracy.”

Tak pisze o sobie Memory- cudowna, ciepła osoba, której natywna znajomość języka angielskiego okazuje się kluczem do sukcesu w przypadku wielu naszych Słuchaczy. Ci, którzy pracują z Memory, wiedzą już jak efektywnie prowadzi Ona swoje zajęcia. Ci zaś, którzy jeszcze Jej nie znają- nie wiedzą, co tracą! Nic jednak straconego!!! Zapraszamy więc wszystkich, którzy chcą rozpocząć pracę z Native Speakerem!

Poznaj House of Edu