Półkolonie

Co roku zapraszamy najmłodszych na letnie lub zimowe półkolonie łączące zabawę z intensywną nauką języka angielskiego. FUN SUMMER HOLIDAYS IN THE CITY i FUN WINTER HOLIDAYS IN THE CITY to 5 dni wspaniałej zabawy pod skrzydłami wykwalifikowanych lektorów i opiekunów. W trakcie półkolonii nauka nowego słownictwa odbywa się w przyjaznej atmosferze, co sprzyja rozwijaniu komunikatywności i sprawia, że porozumiewanie się w języku obcym staje się naturalne.
Półkolonie
}
czas trwania opieki: od godz. 07:30 do godz. 17:00
czas trwania zajęć: od godz. 09:00 do godz. 16:00
liczb dzieci w grupie: 8 – 10
czas trwania turnusu: 5 dni (od poniedziałku do piątku)
opłata za turnus jednorazowa***
drugie śniadanie w formie packed lunch, obiad oraz napoje
język: angielski

Półkolonie – ferie zimowe 2018

Starannie przygotowany autorski program Learn & Explore łączy zabawę z doskonaleniem znajomości języka angielskiego. Nauka nowego słownictwa odbywa się w przyjaznej atmosferze, co sprzyja rozwijaniu komunikatywności i sprawia, że porozumiewanie się w języku obcym staje się naturalne. Każda dzień to odrębny projekt tematyczny gwarantujący dobrą zabawę, moc atrakcji i zero nudy!

Codziennie w trakcie zajęć tematycznych dzieci zdobywają punkty za zajęte miejsca w konkursach lub zabawach, które wpisywane są do Paszportu dziecka. Dzieci z każdego dnia przygotowują wpis do Paszportu ilustrujący m.in. wydarzenia z danego, czego się nauczyły, itd. Na zakończenie turnusu dzieci otrzymają pamiątkowe zdjęcie i nagrody. Rodzice otrzymują informacje o realizowanym programie (m.in. omawiane obszary tematyczne, wykaz słówek i zwrotów).

Najważniejsze informacje dla rodziców:

❄️ dzieci będą pod opieką lektorów / opiekunów, którzy zadbają o każdy szczegół,

❄️ zajęcia odbywają się codziennie od godz. 09:00 do godz. 16:00,

❄️ grupy maksymalnie 10 osobowe,

❄️ na dzieci czekamy codziennie w godz. od 07:30 do 08:00, a na rodziców w godz. od 16:00 do 17:00,

❄️ każdego dnia dzieci otrzymają drugie śniadanie, obiad i podwieczorek, przez cały dzień mają do swojej dyspozycji napoje i zdrowe przekąski,

❄️ w opłatę wliczone są wszystkie świadczenia, ubezpieczenie i aktywności.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapisać swoje dziecko to skontaktuj się z nami, napisz e-mail biuro@houseofedu.pl, zadzwoń 508 727 508 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Uwaga:

* w trakcie turnusu gwarantujemy co najmniej 3 animacje w forma zależnej od wieku dzieci

** dzieci poniżej/powyżej przedziału wiekowego mogą brać udział w zajęciach po uzgodnieniu ze Szkołą

*** podane opłaty dotyczą turnusów z językiem angielskim

Regulamin OWU (pdf)

Najczęściej zadawane pytania

Co, jeśli muszę zrezygnować z kursu?

Czasem wbrew dobrej woli okazuje się, że jednak nie dasz rady znaleźć czasu na naukę języka obcego. Jeśli zrezygnujesz przed rozpoczęciem kursu, zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Jeśli zrezygnujesz później, w trakcie trwania kursu, zwrócimy Ci kwotę 70 (słownie: siedemdziesiąt)
% wniesionej opłaty za kurs pomniejszonej proporcjonalnie o opłatę za liczbę zajęć dydaktycznych, które zostały zrealizowane do dnia rozwiązania Umowy. Pomniejszenie opłaty o 20 (słownie: dwadzieścia) % stanowi zwrot wydatków jakie poczyniła Szkoła w celu należytego wykonania zlecenia. Nie musisz podawać nam powodu rezygnacji, ale pamiętaj, że wypowiedzenie powinno mieć formę pisemną (e-mail lub pismo wysłane pocztą lub złożone w sekretariacie Szkoły).

Czy trzeba podpisywać umowę ze szkołą?

Tak w przypadku kursów regularnych. Każdy podejmujący naukę w naszej Szkole zobowiązany jest podpisać z nami umowę. W umowie zawarte są warunki współpracy, z którymi każdy uczeń powinien się zapoznać. Natomiast w przypadku wykupienia pakietów zajęć nie wymagamy podpisania umowy.

Formy płatności

Akceptujemy płatności gotówką oraz przelewem (nr konta podany w umowie).

Czy szkoła wystawia faktury?

Tak, wystawiamy faktury uczestnikom mającym dofinansowanie z miejsca pracy oraz każdemu, kto potrzebuje faktury.

Czy istnieje możliwość zmiany lektora?

Tak.

Czy szkoła wystawia certyfikaty ukończenia kursu języka obcego?

Tak. Na prośbę kursantów wystawiamy certyfikaty poświadczające uczestnictwo w kursie języka obcego oraz potwierdzający przyrost kompetencji językowych.