Sobotnie zajęcia dla dzieci HOUSE OF DISCOVERY

Sobotnie zajęcia HOUSE OF DISCOVERY stanowią połączenie zabawy z nauką języka angielskiego. Każda sesja warsztatowa to odrębny projekt tematyczny.  Nauka nowego słownictwa odbywa się w przyjaznej atmosferze, co sprzyja rozwijaniu komunikatywności i sprawia, że porozumiewanie się w języku obcym staje się naturalne.
Zajęcia dla dzieci

89 PLN

warsztat
}
czas trwania warsztatów: 180 minut
liczba osób w grupie: 5 – 10
opłata płatna: jednorazowo przed rozpoczęciem warsztatów
obiad w formie packed lunch
język: angielski

Uwaga: *podane opłaty dotyczą kursów języka angielskiego

Regulamin OWU (pdf)

Zajęcia gwarantują dobrą zabawę połączoną z intensywną nauką, a rodzicom dają czas dla siebie. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych:

  • od 4 do 7 roku życia.
  • od 8 do 12 roku życia.

Skontaktuj się z nami, napisz e-mail, zadzwoń lub skorzystaj z formularza Zapisz się online

Najczęściej zadawane pytania

Co, jeśli muszę zrezygnować z kursu?

Czasem wbrew dobrej woli okazuje się, że jednak nie dasz rady znaleźć czasu na naukę języka obcego. Jeśli zrezygnujesz przed rozpoczęciem kursu, zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Jeśli zrezygnujesz później, w trakcie trwania kursu, zwrócimy Ci kwotę 70 (słownie: siedemdziesiąt)
% wniesionej opłaty za kurs pomniejszonej proporcjonalnie o opłatę za liczbę zajęć dydaktycznych, które zostały zrealizowane do dnia rozwiązania Umowy. Pomniejszenie opłaty o 20 (słownie: dwadzieścia) % stanowi zwrot wydatków jakie poczyniła Szkoła w celu należytego wykonania zlecenia. Nie musisz podawać nam powodu rezygnacji, ale pamiętaj, że wypowiedzenie powinno mieć formę pisemną (e-mail lub pismo wysłane pocztą lub złożone w sekretariacie Szkoły).

Czy trzeba podpisywać umowę ze szkołą?

Tak w przypadku kursów regularnych. Każdy podejmujący naukę w naszej Szkole zobowiązany jest podpisać z nami umowę. W umowie zawarte są warunki współpracy, z którymi każdy uczeń powinien się zapoznać. Natomiast w przypadku wykupienia pakietów zajęć nie wymagamy podpisania umowy.

Formy płatności

Akceptujemy płatności gotówką oraz przelewem (nr konta podany w umowie).

Czy szkoła wystawia faktury?

Tak, wystawiamy faktury uczestnikom mającym dofinansowanie z miejsca pracy oraz każdemu, kto potrzebuje faktury.

Czy istnieje możliwość zmiany lektora?

Tak.

Czy szkoła wystawia certyfikaty ukończenia kursu języka obcego?

Tak. Na prośbę kursantów wystawiamy certyfikaty poświadczające uczestnictwo w kursie języka obcego oraz potwierdzający przyrost kompetencji językowych.